• czwartek , 19 Październik 2017

WSPÓŁPRACA I KONTAKT

Wychowywanie dzieci może być wielką przygodą- trochę jak poznawanie nieznanych dla świata rejonów, trochę jak odkrywanie ich w sobie. Jeśli podjąłeś się tej przygody, już zawsze będzie jedną z najważniejszych wypraw w Twoim życiu. Jednak oby nie jedyną.

Tak jak ten blog. Fakt, skupia się przede wszystkich na tematach dotyczących rozwoju dzieci i skutecznych metodach wychowawczych. Mimo to pełen jest tekstów o relacjach między dorosłymi czy spostrzeżeń nie mających nic wspólnego z rodzicielstwem.

I dlatego czytają go nie tylko osoby zaangażowane w wychowywanie dzieci. Nie tylko kobiety, skoro statystyki wciąż wskazują na niewielką przewagę mężczyzn. Nie tylko, choć przede wszystkim, osoby w wieku 25-34 lata, ale również te z przedziału 18-24 oraz 35-44 lata. I jeszcze trochę starszych.

Wychowanie dzieci trudno nazwać dochodowym interesem. A jednak na rodzicielstwo decydują się prezesowie firm i rolnicy, młodzi zaraz po studiach i kobiety tuż przed menopauzą. Dla wielu z nich to spełnienie największego marzenia, nawet jeśli osiągnęli sukces, jakiego inni im zazdroszczą. A potem przychodzi zmaganie, odkrywanie, próba zrozumienia. I ten blog- z pomocą.

Być może Twoja firma robi coś, co przydaje się podczas wychowawczej przygody. Być może warto powiedzieć o tym wciąż rosnącej grupie czytelników agarogala.pl. Jeśli chcesz, wspólnie zastanówmy się nad połączeniem naszych sił.

Chcesz?

e-mail:  aga(małpka)rogala.it.pl

Aga Rogala na YouTube

Aga Rogala na Twitterze

Aga Rogala na Facebooku

 

Leave A Comment