• czwartek , 19 Październik 2017

JA I BLOG

autoTo jest Aga Rogala…

 

“Nie wierzę w istnienie drugiej

połówki,

   ponieważ uważam się za całą istotę”.

Maria Arbatowa

Cała ja! Mimo to jestem przekonana, że nie ma mnie bez innych ludzi. Tych najważniejszych, czyli  mojego Męża i dzieci: starszego Dziedzica Nazwiska (2009) i młodszej Dziedziczki Fortuny (2011). A także sporej części reszty świata.

Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pracuję z dziećmi w wieku od 2 do 4 lat w klubie malucha, samodzielnie projektując i przeprowadzając zajęcia ogólnorozwojowe, przedszkolne, warsztaty z rodzicami i różnorodne eventy. Jestem realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców: „Jak mówić, żeby dzieci słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci mówiły” oraz „Rodzeństwo bez rywalizacji”. Uczyłam w szkole siedmio- i ośmiolatki. Jako wolontariusz prowadziłam koła zainteresowań dla dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.

Z doświadczenia wiem, że przyjemności stania na scenie w świetle reflektorów może równać się jedynie pisanie o tym, co cię interesuje, ze świadomością, że po drugiej stronie są czytelnicy.

  …a to

logo_350x100


 

Poskładano mnie z pasji, marzeń i przekonania, że jedno i drugie da się urzeczywistnić. I takie same są źródła bloga. Pisanego dla Ciebie. To co czytasz, jest wynikiem skrzyżowania fascynacji człowiekiem, małym i dużym,  z chęcią dzielenia się spostrzeżeniami i bogatym doświadczeniem. Czytaj, komentuj, dziel się. To świetne uczucie wiedzieć, że jesteś tam, po drugiej stronie.

Leave A Comment