Indywidualne konsultacje

Indywidualne konsultacje online

Czasem nie chcesz lub nie możesz już czekać na lepszą okazję do zajęcia się problemem. Potrzebujesz planu, rozwiązania, działania. Potrzebujesz indywidualnego podejścia i konkretnych odpowiedzi na pytania.

Dlaczego warto?

Indywidualne podejście

Rozmawiamy o konkretach. To czas dla Ciebie lub dla Was- jeśli na spotkaniu będzie dwoje rodziców. Możecie dopytywać, poruszać dodatkowe wątki, uzupełniać opowieść, szukać precyzyjnych rozwiązań.

Dogodna pora

Porozmawiamy, gdy będziesz mieć trochę swobody. Gdy dzieci będą w szkole albo gdy przejmie je drugi rodzic po pracy. A może gdy maluch już zaśnie? Umówimy się tak, by było Ci wygodnie!

Dowolne miejsce

Rozmowa online potrzebuje tylko internetu. Możesz być w dowolnym miejscu na świecie! Nad morzem w kamperze, w samochodzie pod blokiem i na Okinawie. Takie mam doświadczenia z tych rozmów.

Z przygotowaniem

Dzięki wprowadzeniu mnie wcześniej w temat e-mailowo, mam szansę przygotować dla Ciebie indywidualne rozwiązania i porady. Ty zaś nie masz poczucia, że zbyt dużo czasu poświęcamy na wstępną opowieść.

To propozycja dla Ciebie, jeśli szukasz rozwiązania

na wychowawcze wyzwania,

np. brak współpracy dziecka lub nastolatka, jego niesamodzielność, niewłaściwe zachowania, silne emocje wyrażane w trudny dla Ciebie sposób.

na konflikty pomiędzy swoimi dziećmi,

 ich wzajemną niechęć, zazdrość, kłótnie. Gdy marzenie o tym, że będą się nawzajem kochać i wspierać wydaje się nierealną mrzonką.

dla siebie, jako rodzica.

Gdy trudno Ci zmienić swoje metody, choć bardzo tego chcesz i potrzebujesz. Gdy czujesz, że nie umiesz być takim rodzicem, jakiego pragniesz dla swojego dziecka.

na tarcia między Tobą a drugim rodzicem.

Może wzajemnie wchodzicie sobie w drogę, nie dajecie sobie wsparcia w wychowaniu Waszych dzieci a frustracje przekładają się na atmosferę w związku.

Co mówią Rodzice?

„Polecam! Skorzystałam z pomocy Agi i jestem zachwycona oraz bardzo wdzięczna. W ciągu jednej godziny dostałam praktyczne wskazówki, garść informacji a także wsparcie !!! Do tego Aga ma duże poczucie humoru 🙂 Z pewnością, jeśli tylko będę miała potrzebę, to bez zastanowienia zwrócę się właśni do niej.”

Olga Stefanowicz

„Bardzo polecam!!! Tylko godzina, a dała mi tyle do myślenia! I co więcej, też rzeczywiste rozwiązania niektórych moich codziennych problemów! Ale nawet sama rozmowa z kimś, kto nie jest rodziną ani znajomym , samo wypowiedzenie niektórych rzeczy bardzo mi pomogło.  Aga nie ocenia ale też nie zamula.”

Natalia Ishigaki

„Jeszcze raz bardzo dziękuję za spotkanie. Cieszę się również, że mój mąż był obecny. Czasem trzeba usłyszeć od kogoś z zewnątrz, jak się sprawy mają.
Ja mam wysłuchane i przeczytane wiele porad wychowawczych, szukam pomocy. Mąż nie czuje takiej potrzeby. Dzieci nie rodzą się z instrukcją obsługi. Poznajemy je i chcemy dawać co najlepsze, a nie zawsze mamy to dane od swoich rodziców, więc trzeba szukać….
Twoje filmy są bardzo pomocne, jasny, konkretny przekaz, przykłady, i nie ma się poczucia bycia pouczanym… nie wiem jak to robisz, ale to chyba z wewnątrz wypływająca akceptacja (miłość?) człowieka i życia.”

Ania

Jak umówić się na rozmowę?

Napisz do mnie o swojej sprawie. Ja zajmę się resztą. Koszt indywidualnej konsultacji to 100 zł za godzinę zegarową.