Indywidualne konsultacje

Indywidualne konsultacje online

Czasem nie chcesz lub nie możesz już czekać na lepszą okazję do zajęcia się problemem. Potrzebujesz planu, rozwiązania, działania. Potrzebujesz indywidualnego podejścia i konkretnych odpowiedzi na pytania.

Indywidualne podejście

Rozmawiamy o konkretach. To czas dla Ciebie lub dla Was- jeśli na spotkaniu będzie dwoje rodziców. Możecie opowiadać, dopytywać, szukać precyzyjnych rozwiązań.

Czas i koszt

Spotkania odbywają się w dni powszednie, bez piątków. Godziny: 9:00-10:00, 10:30-11:30, 12:00-13:00, 13:30. Koszt 180 zł.

Miejsce

Rozmowa online potrzebuje tylko Internetu. Możesz być w dowolnym miejscu na świecie! Nad morzem w kamperze, w samochodzie pod blokiem i na końcu świata…

To propozycja dla Ciebie, jeśli szukasz rozwiązania

na wychowawcze wyzwania,

np. brak współpracy dziecka lub nastolatka, jego niesamodzielność, niewłaściwe zachowania, silne emocje wyrażane w trudny dla Ciebie sposób.

na konflikty pomiędzy swoimi dziećmi,

 ich wzajemną niechęć, zazdrość, kłótnie. Gdy marzenie o tym, że będą się nawzajem kochać i wspierać wydaje się nierealną mrzonką.

dla siebie, jako rodzica.

Gdy trudno Ci zmienić swoje metody, choć bardzo tego chcesz i potrzebujesz. Gdy czujesz, że nie umiesz być takim rodzicem, jakiego pragniesz dla swojego dziecka.

na tarcia między Tobą a drugim rodzicem.

Może wzajemnie wchodzicie sobie w drogę, nie dajecie sobie wsparcia w wychowaniu Waszych dzieci a frustracje przekładają się na atmosferę w związku.

Co mówią Rodzice?

„Polecam! Skorzystałam z pomocy Agi i jestem zachwycona oraz bardzo wdzięczna. W ciągu jednej godziny dostałam praktyczne wskazówki, garść informacji a także wsparcie !!! Do tego Aga ma duże poczucie humoru 🙂 Z pewnością, jeśli tylko będę miała potrzebę, to bez zastanowienia zwrócę się właśni do niej.” Olga Stefanowicz

„Jeszcze raz bardzo dziękuję za spotkanie. Cieszę się również, że mój mąż był obecny. Czasem trzeba usłyszeć od kogoś z zewnątrz, jak się sprawy mają.
Ja mam wysłuchane i przeczytane wiele porad wychowawczych, szukam pomocy. Mąż nie czuje takiej potrzeby. Dzieci nie rodzą się z instrukcją obsługi. Poznajemy je i chcemy dawać co najlepsze, a nie zawsze mamy to dane od swoich rodziców, więc trzeba szukać….
Twoje filmy są bardzo pomocne, jasny, konkretny przekaz, przykłady, i nie ma się poczucia bycia pouczanym… nie wiem jak to robisz, ale to chyba z wewnątrz wypływająca akceptacja (miłość?) człowieka i życia.”
Ania

+

„Bardzo polecam!!! Tylko godzina, a dała mi tyle do myślenia! I co więcej, też rzeczywiste rozwiązania niektórych moich codziennych problemów! Ale nawet sama rozmowa z kimś, kto nie jest rodziną ani znajomym , samo wypowiedzenie niektórych rzeczy bardzo mi pomogło.  Aga nie ocenia ale też nie zamula.” Natalia Ishigaki

„Ja mogę zaświadczyć, że konsultacja u Ciebie była warta więcej niż godziny spędzone na książkach/ poradnikach dla rodziców.” Karolina

„Aga, bardzo bardzo dziękuję za dzisiaj. Wiem, że taka rozchwiana ta rozmowa ale i tak czuję, że dobrze mi zrobiła. Jesteś świetna!” Janka

„Dziękuję Ci z całego serca za dzisiejszą rozmowę. Po raz pierwszy od nie wiem kiedy, idę spać z uśmiechem (…)” Gosia

Jak umówić się na rozmowę?

Konsultacja trwa godzinę zegarową i kosztuje 180 zł. Niestety nie umawiam obecnie nowych spotkań i nie wiem, kiedy ta sytuacja się zmieni.