off-line

By wypić razem kawę i...

… przedyskutować, przećwiczyć, uścisnąć sobie dłonie. Może nie lubisz kawy? Ja, gdy mam przed sobą filiżankę z białą pianką, to wiem, że przyszedł czas na ważną rozmowę albo pracę, która zrobi mi jakąś dobrą zmianę. Ale możemy też napić się razem herbaty. Cokolwiek, co pozwoli nam na dialog, kreatywną pracę nad tym, co dla Ciebie najważniejsze.

"Szkoła dla Rodziców i Wychowawców"

Jak radzić sobie z najczęstszymi wyzwaniami wychowawczymi? Emocjami, sprzeciwami, karami, samodzielnością, odpowiedzialnością etc.? Zajęcia z bardzo praktycznym ćwiczeniem wszystkiego tak, żeby zadziałało z dziećmi.

Cykl 10 spotkań. Każde trwa 3 godziny.

warsztaty dla rodziców

Spotkać się raz na jakiś czas. Przypomnieć sobie metodę, która kiedyś się sprawdzała ale jakoś… zapomniała. Albo znaleźć sposób na nowe wyzwanie. Zrozumieć, dlaczego dziecko robi, to co robi. Albo po prostu odetchnąć w gronie dorosłych, którzy są w podobnej sytuacji, posłuchać, jak oni to rozwiązują. Zebrać siły. Dawać radę.

warsztaty = wiedza + doświadczenie + ćwiczenia / cykle i pojedynczo / 2 godziny

"Czas dla Siebie"

Skąd czerpać siłę? Jak poprowadzić ważną dla Ciebie relację? Jak radzić sobie z niewygodnymi emocjami? Jak stawiać granice? To tylko niektóre tematy spotkań….Abyś miała poczucie, że zadbałaś o swój wewnętrzny rozwój, że dałaś sobie na to chociaż 2 godziny w miesiącu. I spotykasz kobiety, które też tak potrafią.

warsztaty = wiedza + doświadczenie + ćwiczenia / raz w miesiącu, 2 godziny

warsztaty rozwojowe

Wszystko zależy od bieżących potrzeb, chęci lub propozycji. Jak dogadać się z żoną? Jak zrozumieć męża? Jak rozwiązać problem wychowawczy? Jak zapanować nad emocjami? To tylko przykłady. Dla wszystkich i dla bardzo szczególnych. Bo bywa różnie.

warsztaty = wiedza + doświadczenie + ćwiczenia / cykle lub pojedyncze spotkania

konsultacje indywidualne

Rodzice korzystają z takich spotkań z różnych powodów. Chcą, by skupić się wyłącznie na ich sprawie. Albo potrzebują dyskrecji. Lub wolą umówić się w dogodnym dla siebie czasie. Powody nie mają znaczenia. Najważniejsze, że poszukują rozwiązań, zamiast utwierdzać się w przekonaniu, że „nic nie da się z tym zrobić”.

konsultacja = pytania + odpowiedzi / 1 godzina lub ile potrzeba

Zrobimy tak:

aktualne propozycje

będą przede wszystkim ogłaszane na fanpage’u na Facebooku oraz zaznaczane w kalendarzu. Mam nadzieję, że niebawem rzeczywiście się spotkamy!

dam Ci znać

gdy ograniczenia pandemiczne pozwolą na swobodne planowanie spotkań face-to-face. Póki co możesz skorzystać z moich propozycji on-line.

gdzie bywało?

mieszkam niedaleko Łodzi i siłą rzeczy tam organizuję większość spotkań. Prowadziłam też zajęcia w Zgierzu. Ale skoro miałam też warsztaty np. w Krakowie, to znaczy, że odległość gra rolę drugorzędną. Może spotkamy się w innym miejscu?

jak bywało?

Spotykaliśmy się w różnych miejscach, przeważnie wieczorem. Jeśli będziemy już mogli bezpiecznie i swobodnie się widywać, tutaj Cię o tym poinformuję.

Masz pytania?