oferta

Aby wsparcie nie znało ograniczeń.

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz blisko, czy dasz radę dojechać, czy możesz wyrwać się z domu na jakiś czas. Potrzebny Ci tylko telefon lub komputer i dostęp do Internetu. Opowiem Ci jak to zrobimy, przekażę instrukcje, a Ty wybierz coś dla siebie. Pamiętaj- wsparcie nie oznacza, że masz problem. Wsparcie oznacza, że masz POMYSŁ.

Szkoła dla Rodziców

Przerobimy swoje rodzicielskie nerwy, smutki i granice możliwości. Potem zajmiemy się tym samym u dzieci. Następnie przejdziemy do zakazów i nakazów, budowania samodzielności, kar, pochwał i ponoszenia odpowiedzialności. Wszystko tak, żeby mieć z dziećmi silną wieź, która oprze się zewnętrznym naporom.

Cykl 13 spotkań. Każde trwa 2,5 godziny.

"Czas dla Siebie"

Skąd czerpać siłę? Jak poprowadzić ważną dla Ciebie relację? Jak radzić sobie z niewygodnymi emocjami? Jak stawiać granice? To tylko niektóre tematy spotkań….Abyś miała poczucie, że zadbałaś o swój wewnętrzny rozwój, że dałaś sobie na to chociaż 2 godziny w miesiącu. I spotykasz kobiety, które też tak potrafią.

warsztaty = wiedza + doświadczenie + ćwiczenia / raz w miesiącu, 2 godziny

warsztaty dla rodziców

Spotkać się raz na jakiś czas. Przypomnieć sobie metodę, która kiedyś się sprawdzała ale jakoś… zapomniała. Albo znaleźć sposób na nowe wyzwanie. Zrozumieć, dlaczego dziecko robi, to co robi. Albo po prostu odetchnąć w gronie dorosłych, którzy są w podobnej sytuacji, posłuchać, jak oni to rozwiązują. Zebrać siły. Dawać radę.

warsztaty = wiedza + doświadczenie + ćwiczenia / cykle i pojedynczo / 2 godziny

kręgi wsparcia

Czasem człowiek chce po prostu doładować baterie. Pogadać, dopytać, poszukać odpowiedzi i- przede wszystkim- zrozumienia. Tylko w grupie kobiet? Tylko matek? Tylko dla ojców? A może w mieszanym gronie? Wszystko zależy od bieżących potrzeb, chęci lub propozycji.

krąg = doświadczenia + rozmowa / 2-godzinne spotkania

konsultacje indywidualne

Rodzice korzystają z takich spotkań z różnych powodów. Chcą, by skupić się wyłącznie na ich sprawie. Albo potrzebują dyskrecji. Lub wolą umówić się w dogodnym dla siebie czasie. Powody nie mają znaczenia. Najważniejsze, że poszukują rozwiązań, zamiast utwierdzać się w przekonaniu, że „nic nie da się z tym zrobić”.

konsultacja = pytania + odpowiedzi / 1 godzina lub ile potrzeba

Zrobimy tak:

aktualne propozycje

będą przede wszystkim ogłaszane na fanpage’u na Facebooku oraz zaznaczane w kalendarzu. Wybierz coś dla siebie.

daj mi znać

poniżej lub e-mailowo, w których zajęciach chcesz wziąć udział. Możesz też dopytać albo zasugerować temat, na którym szczególnie by Ci zależało.

po Twoim zgłoszeniu

prześlę Ci numer konta (jeśli zajęcia są płatne), na który możesz zrobić przelew. Po nim dostaniesz ode mnie zaproszenie na spotkanie na Zoomie, instrukcję do obsługi Zooma (to proste!) oraz ewentualnie dodatkowe materiały.

widzimy się

o podanym czasie łączymy się na Zoomie i rozpoczynamy spotkanie. I już!

Masz pytania?