• środa , 21 Październik 2020
KIEDY BLOG KOŃCZY ROK.

KIEDY BLOG KOŃCZY ROK.

Wiecie, który rok życia człowieka obiektywnie jest najbardziej rewolucyjny? Który, standardowo, przynosi zmiany na największą skalę? Ano pierwszy. W ciągu 365 dni odbywa się przemiana, jaka nie ma sobie równych! Z wiotkiego, całkowicie bezradnego stworzenia przeistacza się w malucha, który porusza się o własnych siłach i sięga po Waszego pilota. Zaczyna komunikować się w zrozumiały dla innych sposób, jest coraz mądrzejszy, skory do szerszych kontaktów. Świadomy swojej odrębności.

Za mną 365 dni.

Zakładam, że doświadczony bloger na moją jubileuszową radość spojrzy tak, jak rodzic kilkorga podrośniętych dzieciaków na świeżo upieczoną mamę, z zapałem relacjonującą kolory kupek. „Tia…”. I ja mam wobec mojego dziecięcia szersze plany. I wobec wszystkich pomysłów, które w między czasie zrodziły się w głowie, nie dają spokoju, czynią głodną nowego. Np. poszukuję osób, które razem z dziećmi (w pracy lub domu) lubią podejmować najróżniejsze kreatywne działania plastyczno-techniczne, edukacyjne. Takich, które chętnie wypłynęłyby ze mną na szerokie wody Internetu. Znacie kogoś takiego? 🙂 Mój mail jest TU,  proszę się nie krępować!

To WASZE 365 dni.

Od kilkudziesięciu osób, które czytają, bo mnie znają, do blisko 900 unikalnych Użytkowników w ciągu minionych 30 dni. Prawie 4300 osób zajrzało tu chociaż raz. A każde wejście to dla mnie znak, sygnał, inspiracja, cegiełka w budowie, zmiana w życiu… Od tekstów z kilkunastoma odsłonami do prawie 1300 przy najpopularniejszym tekście! Wiecie, pisanie zawsze było moim marzeniem. Popełniłam jak dotąd 110 wpisów, trudno o regularniejszą wprawkę i nabieranie doświadczenia. Ale pisanie dla czytelników to jest zupełnie inna kategoria spełniania marzeń.

Dziękuję, że poświęcacie mi swój czas. To chyba najcenniejsze, co możecie mi dać od siebie. Mam nadzieję, że czasem robię Wam choć ułamek tej zmiany, którą zawdzięczam Wam. A w urodzinowym prezencie zostawiam Wam małe zmiany w blogowej grafice i myśl, która wisi nad moim biurkiem: „Jeśli twoje pragnienie jest prawdziwe, to masz w sobie wszystko, co jest potrzebne, aby je zrealizować”. Trzymam się tego obiema rękami.

Related Posts

2 komentarze

  1. Karola
    11 listopada 2014 at 20:47 Odpowiedz

    Śledzę, czytam, kibicuję… ale przede wszystkim podziwiam 🙂 !

  2. Mateusz Żłobiński
    9 listopada 2014 at 23:34 Odpowiedz

    110 wpisów przez rok, nieźle 🙂 gratuluję świetnego bloga i sumiennosci!

Leave A Comment