• wtorek , 27 Październik 2020
MAMA SIEDZI SAMA, DZIECKO MANIPULUJE, A TATA?

MAMA SIEDZI SAMA, DZIECKO MANIPULUJE, A TATA?

„Mamusia nie daje rady”, „Dziecko to z mamusią robi co zechce”- kto tego nigdy nie słyszał? A kto nie powiedział, hę? A myśleliście o tym, dlaczego tak się dzieje?

Po pierwsze primo- wiem, co mówię.

Wszystkie moje wnioski dotyczące rodzicielstwa opieram nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale w znakomitej mierze na codzienności mojej pracy- nie umiem policzyć z iloma rodzicami się spotkałam, ilu opowieści wysłuchałam, ile trudnych sytuacji mogłam zaobserwować. Abstrahuję od moich prywatnych doświadczeń, które nie rzadko niewiele się różnią. Więc wiem, o czym mówię, naprawdę.

Po drugie primo- chcę z Wami rozmawiać. Nie tylko o dzieciach.

Na moim kanale chciałam nie tylko móc pomagać w sprawach dotyczących relacji z dzieckiem, radzenia sobie w typowych problemach i wyzwaniach. Cykl #CZŁOWIEKprzyKAWIE (tytuł zrodzony przez przypadek ale jakoś mi się spodobał) jest po to, by porozmawiać trochę luźniej o rodzicielstwie ale też relacjach między dorosłymi- niekoniecznie posiadającymi dziecko. Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem i refleksjami w szerszym zakresie.

Po trzecie primo- czego potrzebujecie?

Film poniżej już wywołał dyskusje. I super! Usłyszałam też kilka zdań zaczynających się od „powiedz jeszcze w jakimś filmie, że…”. Więc kochani- czujcie się zaproszeni! Tu w komentarzach, e-mailem, na Youtube lub Facebooku- piszcie, czego potrzebujecie. Jakie pytania sobie zadajecie, z czym się zmagacie, o czym warto powiedzieć. A może Wasi mężowie lub żony powinni coś usłyszeć, tylko Wam jakoś ciężko to zrobić? To Wy jesteście moją inspiracją i powodem, dla którego robię, to co robię. Nie krępujcie się niczym!

A teraz o tym, skąd to manipulowanie. I czy mamusia może nie dawać rady. I dlaczego tata na godzinę nie działa. Enjoy! 🙂

Related Posts

2 komentarze

  1. Gosia
    29 lutego 2016 at 21:40 Odpowiedz

    Super, super filmik! Życiowe problemy, lekko, fajnie przedstawione. Aż podgłośniłam, żeby maż słyszał:)

Leave A Comment