• wtorek , 27 Październik 2020
SZUKAM WAM MĘŻCZYZN

SZUKAM WAM MĘŻCZYZN

Naprawdę, zrobiłabym to. Gdybym tylko wiedziała, że na widowni zasiądą prawdziwi Mężczyźni.  Odważni, pewni siebie, inteligentni. Przepchnęłabym nawet te szpilki i dekolty.

Długa platforma, zupełnie jak na pokazie mody. Wygodne fotele dla publiczności usadowionej poniżej jej poziomu. Pod nogami kremowa wykładzina, która wycisza niepotrzebne hałasy i nadaje wnętrzu pewnej intymności. Światła gasną, pościelowa muzyka w tle. W roli głównej saksofon. Światła reflektorów, a wraz z nimi oczy zebranych, kierują się na wybieg. Z głośników dobiega damski głos o głębokim, zapraszającym tonie.

„Miło mi powitać Panów na pierwszym tego rodzaju wydarzeniu. Za chwilę w tym miejscu zobaczycie kobiety, na które tak długo czekaliście. Oto okazja, by spotkać swoje przeznaczenie. Miłość życia na wyciągnięcie ręki! Tylko dla wyjątkowych mężczyzn…”.

Na białej platformie kolejno pojawiają się kobiety. Dłonie wsparte na biodrach. Włosy lśnią w jasnym świetle.

Kandydatka nr 1: To doskonała kobieta zwłaszcza dla mężczyzny o ścisłym umyśle, informatyka lub ekonomisty. Ona pokaże Ci jak wiele jeszcze nie wiedziałeś o życiu, odsłoni przed Tobą tajemnice ludzkiej duszy, bo na tym zna się najlepiej. Leczy rany przeszłości, przygotowuje na trudną przyszłość. Jej eteryczność sprawia niekiedy, że traci kontakt z ziemią, jej myśli wznoszą się wysoko poza możliwości. Mężczyzna, którego pokocha powinien liczyć się z tym, że jego partnerka będzie znać go lepiej, niż on sam siebie. Prawdziwą swą męskość okaże ratując ją z licznych opresji, biurokratycznych labiryntów i nędzy utrzymywania się  jednej pensji. Jednak który z Was nie chciałby choć przez chwilę poczuć się wyczekanym rycerzem na białym koniu? Oto jedyna tego rodzaju sposobność. Poczuj, co to znaczy głębszy wymiar życia!

Kandydatka nr 2: Oto wyzwanie dla pewnych siebie mężczyzn! Doskonałe połączenie kobiecej natury z wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Partnerka do długich rozmów, po których poczujesz przyrost liczby szarych komórek. Wspólnie wypita poranna kawa w jej towarzystwie jest równie atrakcyjna, jak kolacja przy świecach, gdy jej oczy lśnią nieznanym Ci blaskiem. To idealny początek i zakończenie Twoich dni. Przygotuj się na zmiany, bo ona nie pozwoli Ci stać w miejscu. Ale przecież tylko słabych mężczyzn interesuje przeciętna wegetacja, prawda?

Kandydatka nr 3: Aby zdobyć to serce musisz stanąć w szranki z jej dotychczasowym stylem życia. Cóż, to przecież nie jej wina, że nie poznała Cię wcześniej. Jej świat pełen jest niezwykłych przedsięwzięć i nietuzinkowych wydarzeń. Dzięki nim poznała rzesze ludzi, którzy podejmują się wyjątkowych zadań, szczególnych zobowiązań. Nie było jednak wśród nich właśnie Ciebie. Ty jeden możesz skierować uwagę na nią samą, obudzić w niej wszystkie dźwięki, dotknąć każdej struny. Zagra wówczas melodię niepowtarzalną, tylko dla swojego mężczyzny. Równie słodką, jak wszystkie niepoznane dotychczas zakamarki jej duszy. Jeżeli jesteś wytrwałym, nie bojącym się walki strategiem to wiedz, że po zwycięstwie czeka na Ciebie wielka nagroda.”

Głos milknie. Saksofon zmierza powoli do mety. Kandydatki jeszcze przez moment stoją w kuszących pozycjach, ale po chwili zaczynają przestawać z nogi na nogę. No cóż, nie każda lubi szpilki. Po głowie kołacze się myśl, że ta obcisła sukienka jest pewnie zbyt obcisła. Dlaczego dała się namówić na ten cholerny dekolt? Rzuca okiem na zegarek. Czas goni, trzeba wracać do pracy. Ma tyle obowiązków, jest przecież niezastąpiona. No od początku mówiła, że nic z tego nie będzie! Wreszcie przykłada dłoń do czoła, przysłaniając nieco oślepiający blask reflektorów. Trudno jej dostrzec ludzi na widowni. I być może pierwszy raz w życiu robi coś tak bardzo nie w swoim stylu:

– Halo, jest tam kto? – woła – Czy są tam jacyś Mężczyźni?

Related Posts

Leave A Comment