Skąd biorą się tematy warsztatów? I kto rozwija się dzięki warsztatom?


Przyznam Ci się szczerze– ta propozycja to taka moja furtka, którą mogę wykorzystać, jeżeli trafię na coś naprawdę ciekawego. I bardzo będę chciała się tym podzielić.

Mam takie zawodowe skrzywienie, że gdy czytam książkę lub artykuł dotyczący psychologii, tudzież rozwoju osobistego, odruchowo zastanawiam się, czy i jak można by o nim opowiedzieć komuś, kto nie ma czasu na lekturę. Bywa, że odkładam temat na lepszą okazję. jednak czasem coś jest dla mnie tak bardzo odkrywczego, wciągającego, że chcę czym prędzej zrealizować scenariusz warsztatów na jego postawie. Tak było wówczas, gdy czytałam o tym, jak mózg „produkuje emocje” i jak ciało reaguje na nie do głębi fizjologicznie. W wyniku lektury powstał zestaw 3 spotkań pt. „Zrozum emocje. Zapanuj nad sytuacją”.

Dla kogo są warsztaty rozwojowe?

Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać. Po prostu. Dla tych, którzy lubią w sobie „poszperać”, zrozumieć coś, uświadomić sobie. Dla tych, którym, tak jak mi, smakuje wiedza psychologiczna ale menu książek-do-przeczytania z miesiąca na miesiąc pozostaje nietknięte.

Jeśli więc przydarzy mi się temat, który rozpali mi szare komórki, dam Ci znać gdzie i kiedy się nim zajmiemy. Szukaj go na na fanpage’u na Facebooku oraz w kalendarzu. A jeśli masz coś ciekawego do polecenia, koniecznie daj mi znać!

Dodaj komentarz