• czwartek , 22 Październik 2020
5 POSTÓW DLA KOMPETENTNEGO RODZICA PRZEDSZKOLAKA.

5 POSTÓW DLA KOMPETENTNEGO RODZICA PRZEDSZKOLAKA.

Dorzuć je do swoich zakładek w komórce, bo niektóre mogą uratować Ci zdrowie i spokój. I Twojemu dziecku też.

1. Co jest mega turbo ważne, gdy w jednym ręku worek z kapciami, a w drugiej mała łapka dziecka, które dopiero co wyciągnęliście z pieluch, a już pchacie w wielki świat? Sprawdź checklistę.

4 KONTROLNE PUNKTY PRZED WYJŚCIEM DO PRZEDSZKOLA.

2. Jeżeli, tak jak mi, jest Ci czasem źle, że żyjesz na pustyni różnorodnego wyboru placówek szkolno-wychowawczych… albo opłacając takie ambitniejsze miejsca żywilibyście się suchym ryżem przez najbliższe 10 miesięcy… Jednym słowem, jeżeli dziecko poszło do tzw. zwykłego przedszkola lub szkoły choć ambicje masz większe– przeczytaj ten tekst i popraw sobie humor.

KLOSZ ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA.

3. Jeżeli Twoje potomstwo właśnie debiutuje w przedszkolu i zastanawiasz się, jak to teraz będzie i czy Wy to w ogóle przetrwacie– voila!

CO CZEKA RODZICA PRZEDSZKOLAKA

4. Pani nauczycielka (ważne: w przedszkolu to też są panie NAUCZYCIELKI, nie przedszkolanki. One są po takich samych studiach jak nauczyciele w szkole) w przedszkolu nie jest ani zbawicielem (choć dla Ciebie czasem bywa bywa) ani straszakiem dla Twojego dziecka. A jednak bardzo często powołujesz się na nią, gdy …

TO MNĄ STRASZY SIĘ DZIECI.

5. A jeśli przedszkole za rok lub dwa i chcesz oswoić temat… Albo widzisz, jak młode ciągnie do dzieci i chcesz dać sposobność do częstszych spotkań z rówieśnikami… to sprawdź klub malucha! Jeśli nie ten, w którym pracuję ja (TU) to pewnie gdzieś w Twojej okolicy są podobne zajęcia dla maluchów. Pamiętaj tylko, że…

KLUB MALUCHA I TRUDNE POCZĄTKI.

Related Posts

Leave A Comment