Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Czas dla Siebie- wzmacniające spotkania dla kobiet”

21 kwietnia, 2021 @ 8:00 pm - 10:00 pm

30PLN

Temat: „Mam dość”, czyli gdzie odpuszczać, żeby się nie zajechać.

Czy czujesz się zdrenowana z energii? Jakby codzienne zmaganie się z utrudnieniami, z niemożliwością zaplanowania czegokolwiek na termin dłuższy niż najnowsze ograniczenia pandemiczne, wysysało z Ciebie resztki sił? A przecież Twój mikroświat wciąż oczekuje Twojej gotowości. Masz się opanować, zacisnąć zęby, dać radę- jeszcze trochę, jeszcze trochę, jeszcze trochę.

Jeśli czujesz, że Twój silnik ledwo dyszy. Że nie dasz rady jechać dalej z takim bagażem wszystkich „muszę”, „powinnam” albo „to dla dobra dziecka”, wpadnij na nasze spotkanie. Ja wiem, że możesz być już wykończona zdalną formą życia społecznego. Tylko chwilowo nie ma innej alternatywy.

Co będziemy robić na spotkaniu?
  • słuchać doświadczeń innych kobiet, które tak samo zmagają się ze swoją codziennością. Być może czyjś sposób na zdejmowanie z siebie bagażu okaże się dla Ciebie oświeceniem?
  • analizować przestrzenie, w jakich działamy. Które z nich (i co konkretnie) jest niezbędne? Z czego i jak możemy zrezygnować, żeby poczuć się lżej?
  • sprawdzać, które działania dodają energii a które z niej drenują. I czy wszystkie z tej drugiej grupy rzeczywiście są niezbędne do wykonania?

Spotkanie odbywa się w ramach „Czasu dla Siebie- wzmacniających spotkań dla kobiet”. Nie musisz być stałą uczestniczką. Nie musisz być ani żoną, ani mamą. Potrzebujesz tylko tych dwóch godzin dla siebie i połączenia z Internetem.

Jak wziąć udział?

Napisz do mnie tu. Wyślę Ci numer konta do przelewu.

Potem dostaniesz ode mnie link- zaproszenie na Zoom + instrukcję do połączeń na wszelki wypadek.

W środę wieczorem widzimy się na naszych kanapach. Brzmi dobrze?

Szczegóły

Data:
21 kwietnia, 2021
Godzina:
8:00 pm - 10:00 pm
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

on-line
on-line

Organizator

Aga Rogala
Adres e-mail:
blog.aga.rogala@gmail.com
Zobacz stronę dla: Organizator