Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Czas dla Siebie- wzmacniające spotkania on-line dla kobiet”

17 marca, 2021 @ 8:00 pm - 10:00 pm

30PLN

Temat: Chcesz zmienić coś w sobie na wiosnę? Przeprowadź siebie przez proces.

PROBLEM

Masz poczucie, że ugrzęzłaś przez tę zimę? Robisz coś, co Ci nie służy? Albo właśnie nie robisz czegoś, co powinnaś, bo… bo jest tak, jakby coś trzymało Cię za nogę. I nie pozwalało na zmianę.

Czy wiesz, że mniej więcej nad 40 procentami swoich działań w ogóle się nie zastanawiasz? Robisz je odruchowo. Nawykowo! Aby pojawił się nawyk (także nawyk nie robienia czegoś) muszą być spełnione dwa warunki. Jednym z nich jest nagroda. Zdziwiona? Nagroda za co? I niby jaka ta nagroda?!

ROZWIĄZANIE

Chcę spotkać się z Tobą w kobiecym, rozumiejącym te problemy gronie. Pokażę Ci schemat, dzięki któremu sama wytropisz wszystkie etapy, które spowodowały powstanie Twoich nawyków. Tych, których tak nie lubisz. A potem, wykorzystując tę wiedzę oraz doświadczenia innych kobiet, zaplanujesz sobie zmianę. Zmianę na wiosnę. Zmianę na Nowe.

Co Ty na to?

Spotkanie odbywa się w ramach „Czasu dla Siebie- wzmacniających spotkań dla kobiet”. Nie musisz być stałą uczestniczką. Nie musisz być ani żoną, ani mamą. Potrzebujesz tylko tych dwóch godzin dla siebie i połączenia z Internetem.

Chcesz wziąć udział?

Napisz do mnie tu. Wyślę Ci nr konta do przelewu.

Potem dostaniesz ode mnie link- zaproszenie na Zoom + instrukcję do połączeń na wszelki wypadek.

W środę wieczorem widzimy się na naszych kanapach

UWAGA: dostosowując się do próśb uczestniczek, przesunęłam o godzinę czas rozpoczęcia spotkania. Wygląda na to, że dzięki temu więcej kobiet będzie już miało już wolne na spotkanie 🙂

Szczegóły

Data:
17 marca, 2021
Godzina:
8:00 pm - 10:00 pm
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

on-line
on-line

Organizator

Aga Rogala
Adres e-mail:
blog.aga.rogala@gmail.com
Zobacz stronę dla: Organizator