Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Wsparcia – Mamy po godzinach

28 kwietnia, 2021 @ 8:30 pm - 10:00 pm

Bezpłatnie

Temat: „Co nas nie zabije…”, czyli gdzie szukać wzmocnienia?

Kobiety kochane, pogadajmy o naszym wypompowaniu pandemicznymi ograniczeniami. O tym, jak radzimy sobie z poczuciem bezsilności. Wygadajmy się, wymieńmy doświadczeniami. Zbierzmy siły.

Jak?

Na spokojnie. Gdy nie trzeba zajmować się dziećmi, a można- sobą. Z herbatą a może kieliszkiem wina w dłoni. Bo to przecież „babskie spotkanie” 🙂 Opowiedzcie, kiedy najbardziej brakuje Wam siły. Czym różni się u Was bezsilność od bezradności. Postaramy się sobie pomóc – nie tylko możliwością wygadania się w gronie, które na te same wyzwania. Poszukamy zasobów, z których można skorzystać, gdy opadają ręce. Wymienimy się sposobami na utrzymywanie się na powierzchni.

Techniczne detale:

Robimy to spotkanie na Zoomie- żeby to była rozmowa, a nie tylko czytanie na głos Waszych komentarzy. Robimy to bezpłatnie. Bo to Krąg Wsparcia i taka jest jest idea. Trzeba tylko się zapisać przez formularz kontaktowy, żebym mogła na maila wysłać zaproszenie na Zoom i instrukcję, gdyby to był dla kogoś pierwszy raz w tym formacie. A jeśli macie już link do spotkania, możecie go podrzucić przyjaciółce, którą ciężko zmotywować do zapisów. Niech też poczuje moc kobiecego kręgu wsparcia 🙂

No to jak? Jesteśmy umówione?

Szczegóły

Data:
28 kwietnia, 2021
Godzina:
8:30 pm - 10:00 pm
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

on-line
on-line

Organizator

Aga Rogala
Adres e-mail:
blog.aga.rogala@gmail.com
Zobacz stronę dla: Organizator