Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Wsparcia – Mamy po godzinach

26 maja, 2021 @ 8:30 pm - 10:00 pm

Bezpłatnie

Temat: „Co nas nie zabije…”, czyli gdzie szukać wzmocnienia?

A gdy już nacieszysz oczy laurką z okazji Dnia Matki i będziesz musiała pogodzić się z tym, że nie było do niej dołączonego karnetu do SPA, przyjdź na spotkanie. Weź sobie winko albo kubek z herbatą (ale, hej!, to przecież Twoje święto…). Pogadaj z innymi mamami, które też nie dostały karnetu. Też nalały sobie wina. I też zbierają siłę do kolejnych, mniej świątecznych codzienności.

Hej! Pogadajmy o naszym wypompowaniu pandemicznymi ograniczeniami, niespieszną wiosną, cudzymi oczekiwaniami. O tym, jak radzimy sobie z poczuciem bezsilności. Wygadajmy się, wymieńmy doświadczeniami. Zbierzmy siły. Ale tak, jak potrafimy najlepiej- w wyrozumiałym gronie i z duuużą dozą poczucia humoru!

Jak?

Na luzie. Gdy nie trzeba zajmować się dziećmi, a można- sobą. 🙂 Opowiedz, kiedy najbardziej brakuje Ci siły. Czym różni się u Ciebie bezsilność od bezradności. Postaramy się sobie pomóc – nie tylko możliwością wygadania się w gronie, które na te same wyzwania. Poszukamy zasobów, z których można skorzystać, gdy opadają ręce. Wymienimy się sposobami na utrzymywanie się na powierzchni. Albo obśmiejmy po prostu to, co tak dobrze znamy z doświadczenia.

Techniczne detale:

Robimy to spotkanie na Zoomie- żeby to była rozmowa, a nie tylko czytanie na głos Waszych komentarzy. Robimy to bezpłatnie. Bo to Krąg Wsparcia i taka jest jest idea. Trzeba tylko się zapisać TUTAJ , żebym mogła na maila wysłać zaproszenie na Zoom i instrukcję, gdyby to był dla kogoś pierwszy raz w tym formacie. A jeśli masz już link do spotkania, możesz go podrzucić przyjaciółce, którą ciężko zmotywować do zapisów. Niech też poczuje moc kobiecego kręgu wsparcia 🙂

No to jak? Jesteśmy umówione?

Szczegóły

Data:
26 maja, 2021
Godzina:
8:30 pm - 10:00 pm
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

on-line
on-line

Organizator

Aga Rogala
Adres e-mail:
blog.aga.rogala@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator