Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Wsparcia- Mamy po godzinach

24 lutego, 2021 @ 8:30 pm - 10:00 pm

Bezpłatnie

Kobiety kochane, pogadajmy o… ojcach naszych dzieci. Tak często mówicie mi o nich przy różnych okazjach. Może tym razem spotkajmy się właśnie  w tym celu?

Jak?

Na spokojnie. Gdy nie trzeba zajmować się dziećmi, a można- sobą. Z herbatą a może kieliszkiem wina w dłoni. Bo to przecież „babskie spotkanie” 🙂 Opowiedzcie, czego chciałybyście, aby Wasz mąż lub partner nauczył się o wychowywaniu dzieci? Co powinien zrozumieć? Z czym Wam najtrudniej a co przychodzi bez większych oporów? To, o czym opowiadacie najczęściej, to braki w empatii, zadziwienie, że „dziecko się nie słucha” i nie podzielanie Waszych chęci do usprawniania wychowania poprzez udział w kursach, warsztatach dla rodziców. Coś jeszcze? Na pewno.

Po co?

Po pierwsze, żeby się wygadać i pobyć w gronie osób, które doskonale rozumieją temat. Po drugie, żeby usłyszeć, jak inne kobiety radzą sobie z takimi wyzwaniami. Po trzecie… bo wiecie, przecież nie chodzi o to, żeby sobie ponarzekać i już. Od marca startuję z warsztatami TYLKO DLA OJCÓW. Stworzonych właśnie na podstawie opowieści z minionych spotkań oraz moich doświadczeń. Przecież na Szkole dla Rodziców bywali też mężczyźni! Chcę więc, na tuż przed startem, posłuchać Was jeszcze raz- upewnić się, że mam w programie wszystko, co trzeba. Być może i Wam będzie zależeć na udziale mężów i partnerów- będzie okazja, żeby dowiedzieć się więcej.

Techniczne detale:

Robimy to spotkanie na Zoomie- żeby to była rozmowa, a nie tylko czytanie na głos Waszych komentarzy. Robimy to bezpłatnie. Bo to Krąg Wsparcia i taka jest jest idea. Trzeba tylko się zapisać przez formularz kontaktowy, żebym mogła na maila wysłać zaproszenie na Zoom i instrukcję, gdyby to był dla kogoś pierwszy raz w tym formacie.

No to jak? Jesteśmy umówione?

Szczegóły

Data:
24 lutego, 2021
Godzina:
8:30 pm - 10:00 pm
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

on-line
on-line

Organizator

Aga Rogala
Adres e-mail:
blog.aga.rogala@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator