Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty dla Rodziców

3 lutego, 2021 @ 8:00 pm - 9:30 pm

10PLN

Temat: Czy gramy do tej samej bramki?

  • Zrozumcie, o co Wam chodzi w wychowaniu- tak naprawdę, a nie tylko „tu i teraz”.
  • Sprawdźcie, czy chodzi Wam o to samo.
  • Zobaczcie, jakimi metodami próbujecie dojść do celu.

Wychowanie dziecka to projekt na spory kawałek życia. Nic dziwnego, że w codzienności umykają dalekosiężne cele. Codzienność jest TU. Poważne cele są gdzieś za mgłą przyszłości, prawda?

Ale jeśli nie tworzycie drużyny, która wie, czego chce, to może się okazać, że zamiast dążyć do wspólnych celów, strzelacie sobie samobóje. Być może nawet nigdy tak na serio nie usiedliście nad tym tematem- do czego my wychowujemy to dziecko? I czy na pewno chcemy tego samego?

Dajcie sobie półtorej godziny. Będzie idealnie, jeśli zrobicie to razem (koszt taki sam, jak za jedną osobę!), ale jeśli z jakiegoś powodu udział może wziąć tylko jedno z Was- trudno. Lepiej tak, niż wcale. Połóżcie dziecko spać, żeby skupić się na sobie. Stąd ta późnawa pora. Ale przecież nie chodzicie spać tak wcześnie, prawda?

Wiem, że jesteście zmęczeni. Dlatego zajmie to tylko 1,5 godziny. Chcę dać Wam pretekst, szansę, podstawę do rozmów, które mogą się z tego spotkania zrodzić w kolejnych dniach.

Spotkanie odbędzie się w ramach Warsztatów dla Rodziców on-line, na Zoomie, w zamkniętej grupie. Po dokonaniu wpłaty na konto prześlę Wam zaproszenie.

Jeśli macie ochotę wziąć udział, napiszcie do mnie przez formularz TU

 

 

Szczegóły

Data:
3 lutego, 2021
Godzina:
8:00 pm - 9:30 pm
Koszt:
10PLN
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

on-line
on-line

Organizator

Aga Rogala
Adres e-mail:
blog.aga.rogala@gmail.com
Zobacz witrynę: Organizator