Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty on-line dla Rodziców

20 kwietnia, 2021 @ 7:00 pm - 9:00 pm

30PLN

Temat: Zgadzać się czy nie zgadzać, czyli jak być pewniejszym swoich decyzji?

Ile razy zastanawialiście się, czy należy przystać na prośby lub propozycje dziecka? Ile razy Wasza zgoda lub jej brak były niczym stawanie w rozkroku pomiędzy trzymaniem się jakiejś metody wychowawczej a obawą przed byciem zdominowanym przez dziecko?

Na rodzicielskie decyzje mają wpływ właśnie takie czynniki: praktykowana metoda wychowawcza (świadoma lub nie), stopień oporu przed wizją bycia przegranym/uległym/zdominowanym i aktualny stan fizyczno- emocjonalny rodzica. Sporo zmiennych, prawda? Duże szanse na niepewność a nawet kłótnie.

Chcę dać Wam… bramkę numer trzy ;). Skuteczny sposób, który pomoże Wam podejmować mniejsze i większe decyzje z większą rozwagą i świadomością. I z dużym prawdopodobieństwem, że mniej się będziecie przy tym kłócić. Choć oczywiście w efekcie nie wszystkie Wasze decyzje będą się dziecku podobać. No ale rodzice nie są po to, by dziecko było zawsze szczęśliwe. Są po to, by dziecko było bezpieczne, kochane i wychowywane.

Aha. Ta metoda jest absolutnie dla każdego i na wiele innych decyzji, nie tylko wychowawczych. Ta wiedza przyda się Wam też w innych sferach życia!

Detale organizacyjne:

Dajcie sobie te dwie godziny. Będzie idealnie, jeśli zrobicie to razem (koszt taki sam, jak za jedną osobę! druga osoba może po prostu dołączyć na początku lub gdy dziecko zaśnie 😉 ), ale jeśli z jakiegoś powodu udział może wziąć tylko jedno z Was- jest OK.

Spotkanie odbędzie się w ramach Warsztatów dla Rodziców on-line, na Zoomie, w zamkniętej grupie. Po dokonaniu wpłaty na konto prześlę Wam zaproszenie.

Jeśli macie ochotę wziąć udział, napiszcie do mnie przez formularz TU

Widzimy się?

Szczegóły

Data:
20 kwietnia, 2021
Godzina:
7:00 pm - 9:00 pm
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

on-line
on-line

Organizator

Aga Rogala
Adres e-mail:
blog.aga.rogala@gmail.com
Zobacz stronę dla: Organizator