• środa , 24 Październik 2018
WSPÓŁPRACA I KONTAKT

WSPÓŁPRACA I KONTAKT

Wychowywanie dzieci może być wielką przygodą- trochę jak poznawanie nieznanych dla świata rejonów, trochę jak odkrywanie ich w sobie. Jeśli podjąłeś się tej przygody, już zawsze będzie jedną z najważniejszych wypraw w Twoim życiu. Jednak oby nie jedyną.

Tak jak ten blog. Fakt, skupia się przede wszystkich na tematach dotyczących rozwoju dzieci i skutecznych metodach wychowawczych. Mimo to pełen jest tekstów o relacjach między dorosłymi czy spostrzeżeń nie mających nic wspólnego z rodzicielstwem.

I dlatego czytają go nie tylko osoby zaangażowane w wychowywanie dzieci. Nie tylko kobiety, skoro statystyki wciąż wskazują na niewielką przewagę mężczyzn. Nie tylko, choć przede wszystkim, osoby w wieku 25-34 lata, ale również te z przedziału 18-24 oraz 35-44 lata. I jeszcze trochę starszych.

Być może Twoja marka zajmuje się czymś przydatnym podczas wychowawczej przygody. Być może tworzy coś, co pozwala poczuć się przez chwilę tylko dorosłym, a nie koniecznie dorosłym-zajmującym-się- dziećmi. Warto powiedzieć o tym wciąż rosnącej grupie odbiorców agarogala.pl. Jeśli chcesz, wspólnie zastanowimy się nad połączeniem naszych sił.

Tak jak np. tutaj:

SUPER METODA WYCHOWAWCZA, KTÓRĄ PIĘKNIE MOŻNA ZEPSUĆ.

Chcesz?

e-mail:  aga(małpka)rogala.it.pl

Aga Rogala na YouTube

Aga Rogala na Instagramie

Aga Rogala na Twitterze

Aga Rogala na Facebooku

 

Leave A Comment