• środa , 24 Październik 2018

JA I BLOG

To jest Aga Rogala…

 

“Nie wierzę w istnienie drugiej

połówki,

   ponieważ uważam się za całą istotę”.

Maria Arbatowa

Cała ja! Mimo to jestem przekonana, że nie ma mnie bez innych ludzi. Tych najważniejszych, czyli  mojego Męża i dzieci: starszego Dziedzica Nazwiska (2009), młodszej Dziedziczki Fortuny (2011) i Frania (2017). A także sporej części reszty świata.

Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pracuję z dziećmi w wieku od 2 do 4 lat w klubie malucha. Samodzielnie projektuję i przeprowadzam zajęcia ogólnorozwojowe, przedszkolne, warsztaty z rodzicami i różnorodne eventy. Jestem realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców: „Jak mówić, żeby dzieci słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci mówiły”, „Rodzeństwo bez rywalizacji” oraz „Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały. Jak słuchać, żeby do nas mówiły”. Jako konferansjer prowadziłam festyny, imprezy i uroczystości, także w języku angielskim. Uczyłam w szkole siedmio- i ośmiolatki. Jako wolontariusz prowadziłam koła zainteresowań dla dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.

Z doświadczenia wiem, że przyjemności stania na scenie w świetle reflektorów może równać się jedynie pisanie o tym, co cię interesuje, ze świadomością, że po drugiej stronie są czytelnicy.

  …a to

logo_350x100


 

Poskładano mnie z pasji, marzeń i przekonania, że jedno i drugie da się urzeczywistnić. I takie same są źródła bloga. Pisanego dla Ciebie. To co czytasz, jest wynikiem skrzyżowania fascynacji człowiekiem, małym i dużym,  z chęcią dzielenia się spostrzeżeniami i bogatym doświadczeniem. Czytaj, komentuj, dziel się. To świetne uczucie wiedzieć, że jesteś tam, po drugiej stronie.

Leave A Comment