o mnie

Jestem Aga Rogala

Pomagam rodzicom dogadać się ze sobą i z dziećmi.

Dogadać się – z dziećmi. Zamiast wyrzucać sobie, że nie jest idealnie, możemy postarać się o trochę więcej zrozumienia. Trochę lepszy dialog.
Dogadać się – ze sobą nawzajem. Bo ważniejsza od super metod wychowawczych jest atmosfera w domu i przykład miłości. A baterii do rodzicielstwa nie ładuje się tam, gdzie się je wyładowuje.
Dogadać się- z samymi sobą. Jak możemy dogadać się z innymi, jeśli sami/-e ze sobą słabo się rozumiemy?

profesjonalnie

Tytuł magistra uzyskałam na Wydziale Nauk o Wychowaniu na Uniwersytecie Łódzkim. Posiadam certyfikat realizatora wszystkich trzech modułów Programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” wydany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Mam swoje miejsce na liście rekomendowanych przez ORE realizatorów.

z doświadczeniem

Doświadczenie pracy z dziećmi budowałam od 16 roku życia- 8 lat prowadzenia kółek zainteresowań, grup kolonijnych itp. z dziećmi z trudnych, łódzkich dzielnic. Następnie była praca w żłóbku, przedszkolu i szkole oraz wiele lat w klubie malucha. Kraków, Warszawa, Łódź. Mamą po raz pierwszy zostałam w 2009 roku. Mam dwóch synów i córkę.

i z pasją

Już będąc na studiach żyłam w zgodzie ze społecznikowską i sceniczną pasją. W życiu zawodowym tworzyłam warsztaty i cykle zajęć dla dzieci, rodziców i wychowawców. Mam za sobą dziesiątki odbytych spotkań, grup i szkoleń. Ponad 100 nagranych na YouTube filmików! Uwielbiam to z powodu realizowanej misji jak również, no cóż… sceniczne ze mnie zwierzę 😉

Zapisz się na newsletter, który przylatuje zawsze we środę rano. Na pokrzepienie w środku tygodnia.